• 021663123456   09121991368
 • ساعت کاری: 8:00 تا 19:00

قیمت خرید و فروش ترمیم کننده بتن

ترمیم کننده بتن چیست؟

ترمیم کننده بتن بر پایه سیمان و سنگدانه های ریز دانه ، الیاف پلی پروپیلن و رزین های کوپلیمر فرموله و تولید شده است که پس از ترکیب با آب به راحتی آماده مصرف خواهد بود .

مشخصات ترمیم کننده بتن

استفاده از ملات های تعمیراتی اپوکسی روی سطوح سیمانی و بتنی به لحاظ تفاوت در ضریب انبساط حرارتی ، برای ترمیم سطوح بتنی یا سیمانی با عمق خرابی زیاد مناسب نمی باشد چون در صورت بکارگیری مواد ترمیمی اپوکسی، در ضخامت و حجم های بالا شاهد ترک خوردگی و جدا شدگی خواهیم بود و لازم است توسط محصولی که از نظر ساختار شباهت زیادی به بتن داشته باشد ، عملیات ترمیم صورت پذیرد.

نکات ویژه ترمیم کننده بتن

با پیشرفت علم و تکنولوژی و استفاده از شیوه های نوین در ساخت مصالح ساختمانی روز به روز شاهد تکنولوژی با کیفیت تر و مقاوم تر هستیم، ویژگی های این محصول عبارتند از:

 • استحکام بالاتر و استحلاک کمتر
 •   
 • آسانی در نصب و اجرا
 •   
 • بازار خوب دست دوم 
 •  وزن کمتر

سیستم ترمیم کننده بتن

این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و بکارگیری نیروی متخصص و مجرب توانسته محصولات خود را با کیفیت و استاندارد بالا به بازار عرضه کند.

sazehbeton
sazehbeton01
sazehbeton02

پرسش و پاسخ

ترمیم کننده بتن چیست؟

ترمیم کننده بتن Concrete repair یکی از فراورده های کاربردی در صنعت ساخت و ساز است. بتن به ترکیباتی اطلاق می شود که از مواد چسبنده با توانایی سیمانی شدن ساخته شده است. انواع متفاوت سیمان، پلیمرها، الیاف و مواد افزودنی و ….. موادی هستند که در تولید ملات سیمانی می توان از آنها استفاده کرد.

مزایای گروت پایه سیمانی چیست؟

 1. سادگی اختلاط با آب و حاصل شدن روانی مورد نظر
 2. فاقد آب انداختگی و جداشدگی
 3. عدم ترک خوردگی پس از سخت شدن
 4. مقاومت و چایداری در مقابل بارهای استاتیکی
 5. سخت شدن سریع پس از اجرا
 6. چسبندگی مناسب به فولاد

مزیت های استفاده از ترمیم کننده بتن چیست؟

به دلیل فرمولاسیون ویژه و مواد مخصوص در ترکیب آن توان چسبندگی بسیار بالایی دارد و این قابلیت را به محصول داده است که به سطح زیر کار به بهترین شکل بچسبد و برای رسیدن به این هدف نیازمند هیچ گونه افزودنی دیگری نیست. شیوه استفاده از آن بسیار راحت است و به تخصص و مهارت خاصی نیاز نیست. با بهره گیری از توانایی های ترمیم کننده بتن هزینه های مربوط به بازسازی و مرمت کاهش چشمگیری خواهد یافت. آنچه که غلظت ملات حاصله از این محصول را مشخص می نماید شرایط بناها و سازه های سیمانی است.

تماس با ایران قالب

 • مشتریان عزیز می توانید برای دریافت قیمت محصولات و اطلاعات فنی با شماره 09121991368 تماس بگیرید.

  تماس با ما
  تماس با ما ایران قالب
 • گروه ایران قالب با تکیه بر پشتوانه تجربیات خود در صنعت قالب سازی و به کار گیری از دانش فنی روز دنیا و همچنین در اختیار گرفتن تجهیرات مدرن و پرسنل مجرب توانسته است گامی عظیم در راستای ارتقای کیفی محصولات و سطح رضایتمندی مشتریان بردارد.

  درباره ما
  درباره ما ایران قالب

تماس با ما

09121991368   09361991368 
02166132273 - تلفکس
تهران ، بازار آهن شاد آباد
بهاران یک ، بلوک 17 ، پلاک 22 

Recover Joomla Template

 ایران قالب | تولید کننده انواع سیستم های قالب بندی ، جک های سقفی ، اسکافلد های مثلثی ، چکشی ، کاپلاک ، قالب های ویژه مانند قالب تونلی فرم ، قالب نیوجرسی ، قالب منهول ، قالب کول و بسیاری قالب های دیگر و تولید و توزیع عمده انواع ملزومات قالب بندی نظیر پین و گوه ، گیره ، بولت ، واشر ، مهره بلت ، میان بلت و سایر ملزومات قالب بندی .