• 021663123456   09121991368
 • ساعت کاری: 8:00 تا 19:00

قیمت خرید و فروش نوار درزگیر قالب

محصولی کارآمد از جنس فوم فشرده، مناسب برای درزگیری قالب های بتنی به منظور جلوگیری از خروج شیره بتن از درز بین دو قالب می باشد. نوار درزگیر قالب با ضخامت 3 میلیمتر و پهنای 10 میلیمتر در رول های 10 متری تولید و عرضه می شود .

مشخصات نوار درزگیر قالب

عدم استفاده از این محصول باعث خروج شیره بتن و در نتیجه کاهش کارایی و استحکام بتن خواهد شد.

نکات ویژه نوار درزگیر قالب

با پیشرفت علم و تکنولوژی و استفاده از شیوه های نوین در ساخت مصالح ساختمانی روز به روز شاهد تکنولوژی با کیفیت تر و مقاوم تر هستیم، ویژگی های این محصول عبارتند از:

 • استحکام بالاتر و استحلاک کمتر
 •   
 • آسانی در نصب و اجرا
 •   
 • بازار خوب دست دوم 
 •  وزن کمتر

سیستم نوار درزگیر قالب

این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و بکارگیری نیروی متخصص و مجرب توانسته محصولات خود را قیمت خرید و فروش به بازار عرضه کند.

sazehbeton
sazehbeton01
sazehbeton02

پرسش و پاسخ

اسپیسر چیست ؟

واژه اسپیسر از space به معنی فضا و فضا دادن، فاصله گذاشتن به دست آمده است. در تعریف استانداندارد، هر قطعه ای که برای ایجاد و حفظ فاصله الزامی میان قالب و میلگرد در حین عملیات بتن ریزی استفاده شود، اسپیسر نامیده میشود. اسپیسر پلاستیکی با عناوین دیگری مانند فاصله انداز میلگرد ، فاصله نگهدار میلگرد ، کاور میلگرد و … هم در میان کاربران نامیده میشود. به طور کاملا خلاصه میتوان گفت که اصلی ترین کار انواع اسپیسر ، ایجاد فاصله مناسب بین زمین یا قالب های بتنی با میلگرد و آرماتور و همچنین حفظ فرم و ساختار آرماتور، حین عملیات بتن ریزی است.

دلیل استفاده از اسپیسر پلاستیکی یا فاصله گذار ها چیست؟

موارد استفاده از اسپیسر پلاستیکی، به دو دسته سازه های بر پایه بتن و کاشی و سرامیک تقسیم میشود: اسپیسر بتن: بتن تقویت شده با میلگرد های فولادی یکی از پر استفاده ترین مصالح ساختمان سازی است؛ اما یکی از نقص های اصلی آن، تاثیرپذیری از محیط و شرایط بیرونی است که به شدت از استحکام و طول عمر سازه می کاهد. اسپیسر کاشی و سرامیک: نوع دیگری از اسپیسر ها وجود دارد که برای اصلاح فرایند فاصله گذاری در کاشی و سرامیک استفاده می شود. یکسان کردن فاصله حین بندکشی کاشی، سرامیک، سنگ  و آجر نما، ایجاد ظاهری بسیار زیبا در پایان کار، ایجاد درز های منظم و گونیا با فواصل یکسان، قرارگیری کاشی ها در یک ردیف و به طور منظم برای ایجاد پوششی یکپارچه، از مهمترین کاربرد های انواع اسپیسر کاشی و سرامیک است.

اسپیسر پلاستیکی بتن را باید چطور انتخاب و سپس چیدمان کرد؟

رعایت استانداردها و آئین نامه های تدوین شده در رابطه با نحوه قرار دادن انواع اسپیسر بتن موجب می گردد تا پوشش بتنی لازم برای سازه مورد نظر شما تضمین شده و به استحکام و دوام سازه، لطمه ای وارد نشود. لذا هنگام خرید اسپیسر بتن و ایجاد الزامات مورد نیاز پوشش بتن در المان های سازه ای مختلف توجه، به موارد ذیل الزامیست:
 • انتخاب اسپیسر پلاستیکی مناسب
 • تعیین تعداد اسپیسر مصرفی
 • نحوه چیدمان اسپیسر بتن

تماس با ایران قالب

 • مشتریان عزیز می توانید برای دریافت قیمت محصولات و اطلاعات فنی با شماره 09121991368 تماس بگیرید.

  تماس با ما
  تماس با ما ایران قالب
 • گروه ایران قالب با تکیه بر پشتوانه تجربیات خود در صنعت قالب سازی و به کار گیری از دانش فنی روز دنیا و همچنین در اختیار گرفتن تجهیرات مدرن و پرسنل مجرب توانسته است گامی عظیم در راستای ارتقای کیفی محصولات و سطح رضایتمندی مشتریان بردارد.

  درباره ما
  درباره ما ایران قالب

تماس با ما

09121991368   09361991368 
02166132273 - تلفکس
تهران ، بازار آهن شاد آباد
بهاران یک ، بلوک 17 ، پلاک 22 

Recover Joomla Template

 ایران قالب | تولید کننده انواع سیستم های قالب بندی ، جک های سقفی ، اسکافلد های مثلثی ، چکشی ، کاپلاک ، قالب های ویژه مانند قالب تونلی فرم ، قالب نیوجرسی ، قالب منهول ، قالب کول و بسیاری قالب های دیگر و تولید و توزیع عمده انواع ملزومات قالب بندی نظیر پین و گوه ، گیره ، بولت ، واشر ، مهره بلت ، میان بلت و سایر ملزومات قالب بندی .