• 021663123456   09121991368
 • ساعت کاری: 8:00 تا 19:00

قیمت خرید و فروش اسپیسر نیلینگ

 اسپیسر نیلینگ چیست؟

جهت انجام عملیات نیلینگ نیاز به اسپیسر خاصی است که عملیات کاشت بولت و نیلینگ را ساده تر نماید . اسپیسر پلاستیکی نیلینگ جهت پوشش میلگردهای انکراژ و تحکیم خاک و همچنین کاشت میلگرد و انکر بلت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات اسپیسر نیلینگ

استفاده از انکر بلت ها برای جلوگیری از ریزش خاک دیواره وسقف تونل و نیز در ترانشه ها الزامی می باشد. استفاده از اسپیسر پلاستیکی نیلینگ این مزیت را ایجاد می کند که میلگردها نسبت به محل گمانه ها در مرکز قرار گیرند و مانع تماس میلگردها با خاک شده و مانع انتقال خوردگی به میلگرد شوند و به این ترتیب از ریزش و رانش احتمالی خاک ترانشه ها و تونل ها جلوگیری شود.

نکات ویژه اسپیسر نیلینگ

با پیشرفت علم و تکنولوژی و استفاده از شیوه های نوین در ساخت مصالح ساختمانی روز به روز شاهد تکنولوژی با کیفیت تر و مقاوم تر هستیم، ویژگی های این محصول عبارتند از:

 • استحکام بالاتر و استحلاک کمتر
 •   
 • آسانی در نصب و اجرا
 •   
 • بازار خوب دست دوم 
 •  وزن کمتر

سیستم اسپیسر نیلینگ

این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و بکارگیری نیروی متخصص و مجرب توانسته محصولات خود را با کیفیت و استاندارد بالا به بازار عرضه کند.

sazehbeton
sazehbeton01
sazehbeton02

پرسش و پاسخ

اسپیسر چیست ؟

واژه اسپیسر از space به معنی فضا و فضا دادن، فاصله گذاشتن به دست آمده است. در تعریف استانداندارد، هر قطعه ای که برای ایجاد و حفظ فاصله الزامی میان قالب و میلگرد در حین عملیات بتن ریزی استفاده شود، اسپیسر نامیده میشود. اسپیسر پلاستیکی با عناوین دیگری مانند فاصله انداز میلگرد ، فاصله نگهدار میلگرد ، کاور میلگرد و … هم در میان کاربران نامیده میشود. به طور کاملا خلاصه میتوان گفت که اصلی ترین کار انواع اسپیسر ، ایجاد فاصله مناسب بین زمین یا قالب های بتنی با میلگرد و آرماتور و همچنین حفظ فرم و ساختار آرماتور، حین عملیات بتن ریزی است.

دلیل استفاده از اسپیسر پلاستیکی یا فاصله گذار ها چیست؟

موارد استفاده از اسپیسر پلاستیکی، به دو دسته سازه های بر پایه بتن و کاشی و سرامیک تقسیم میشود: اسپیسر بتن: بتن تقویت شده با میلگرد های فولادی یکی از پر استفاده ترین مصالح ساختمان سازی است؛ اما یکی از نقص های اصلی آن، تاثیرپذیری از محیط و شرایط بیرونی است که به شدت از استحکام و طول عمر سازه می کاهد. اسپیسر کاشی و سرامیک: نوع دیگری از اسپیسر ها وجود دارد که برای اصلاح فرایند فاصله گذاری در کاشی و سرامیک استفاده می شود. یکسان کردن فاصله حین بندکشی کاشی، سرامیک، سنگ  و آجر نما، ایجاد ظاهری بسیار زیبا در پایان کار، ایجاد درز های منظم و گونیا با فواصل یکسان، قرارگیری کاشی ها در یک ردیف و به طور منظم برای ایجاد پوششی یکپارچه، از مهمترین کاربرد های انواع اسپیسر کاشی و سرامیک است.

اسپیسر پلاستیکی بتن را باید چطور انتخاب و سپس چیدمان کرد؟

رعایت استانداردها و آئین نامه های تدوین شده در رابطه با نحوه قرار دادن انواع اسپیسر بتن موجب می گردد تا پوشش بتنی لازم برای سازه مورد نظر شما تضمین شده و به استحکام و دوام سازه، لطمه ای وارد نشود. لذا هنگام خرید اسپیسر بتن و ایجاد الزامات مورد نیاز پوشش بتن در المان های سازه ای مختلف توجه، به موارد ذیل الزامیست:
 • انتخاب اسپیسر پلاستیکی مناسب
 • تعیین تعداد اسپیسر مصرفی
 • نحوه چیدمان اسپیسر بتن

تماس با ایران قالب

 • مشتریان عزیز می توانید برای دریافت قیمت محصولات و اطلاعات فنی با شماره 09121991368 تماس بگیرید.

  تماس با ما
  تماس با ما ایران قالب
 • گروه ایران قالب با تکیه بر پشتوانه تجربیات خود در صنعت قالب سازی و به کار گیری از دانش فنی روز دنیا و همچنین در اختیار گرفتن تجهیرات مدرن و پرسنل مجرب توانسته است گامی عظیم در راستای ارتقای کیفی محصولات و سطح رضایتمندی مشتریان بردارد.

  درباره ما
  درباره ما ایران قالب

تماس با ما

09121991368   09361991368 
02166132273 - تلفکس
تهران ، بازار آهن شاد آباد
بهاران یک ، بلوک 17 ، پلاک 22 

Recover Joomla Template

 ایران قالب | تولید کننده انواع سیستم های قالب بندی ، جک های سقفی ، اسکافلد های مثلثی ، چکشی ، کاپلاک ، قالب های ویژه مانند قالب تونلی فرم ، قالب نیوجرسی ، قالب منهول ، قالب کول و بسیاری قالب های دیگر و تولید و توزیع عمده انواع ملزومات قالب بندی نظیر پین و گوه ، گیره ، بولت ، واشر ، مهره بلت ، میان بلت و سایر ملزومات قالب بندی .