• 021663123456   09121991368
 • ساعت کاری: 8:00 تا 19:00

قیمت خرید و فروش قالب نیوجرسی

نیوجرسی برای آزادراه ها و اتوبان ها برای جداسازی لاین چپ و راست از یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. برای تولید نیوجرسی یا باید از دستگاه های تولید  و ساخت نیوجرسی استفاده کرد و یا باید از قالب های نیوجرسی استفاده کرد. 

مشخصات قالب نیوجرسی مفصلی

قالب نیوجرسی برای آزاد راه ها به صورت متداول ۴ متری و ۶ متری تولید می شود و در ابعاد دیگر برای کاربرد های دیگر مزابق با سفارش مشتری طراحی و تولید می گردد.

 

نکات ویژه قالب نیوجرسی

این قالب ها در دو مدل مفصلی و ساده تولید می گردند در مدل مفصلی نیوجرسی ها توسط مفصل به هم متصل می گردند مفصل نیوجرسی ساخته و تشکیل شده از دو عدد مادگی و یک عدد نری می باشد.

 • نام دیگر قالب نیوجرسی مانع بتنی می باشد که بیشتر در وسط جاده ها و اتوبان ها برای جداسازی جاده و جلوگیری از تصادفات قرار می گیرد .
 •   
 • قالب نیوجرسی از ورق ۴ تولید می گردد. البته می توان در صورت درخواست مشتری از ورق هایی در ضخامت های دیگر استفاده کرد.
 •   
 • قالب نیوجرسی در مدل های مختلفی ساخته می شود.
 • بعد از بررسی نقشه و ابعاد مورد نظرتان، وزن قالب نیوجرسی محاسبه می گردد.

سیستم قالب نیوجرسی

برای تولید و ساخت قالبهای نیوجرسی ابتدا باید ابعاد آن مشخص شود. بعد از مشخص شدن ابعاد، با توجه به نوع قالب و شرایط تولید آنها، ضخامت ورق فلزی استفاده شده در آنها تعیین می‌شود که در بیشتر موارد از ورق ۴ میل استفاده میشود.

niojerci01
niojerci02
niojerci03

پرسش و پاسخ

قالب بتن چیست؟

قالب بتن یک سازه موقت محسوب می‌شود که پس از انجام‌وظیفه موردنظر از سازه جدا می‌گردد. قالب‌های بتن در انواع مختلف چوب، آجر و یا فلز می‌باشد که انتخاب نوع قالب موردنظر بستگی به نوع پروژه، هزینه برآورد شده و زمان در دسترس جهت اتمام پروژه دارد. 

انواع سیستم های قالب بندی بتن چیست؟

سیستم های قالب بندی بتن انواع بسیاری دارند که از پرکاربرد ترین سیستم ها می توان به سیستم قالب لارج پنل ، قالب تسمه ای، قالب تونل لاینینگ ، قالب خم ستون، قالب تونلی فرم ، قالب میز پرنده و قالب نیوجرسی اشاره کرد.

کاربرد قالب بتن در ساختمان سازی چه اهمیتی دارد؟

به طور کلی استفاده از قالب بتن در صنعت و ساختمان سازی می تواند نقش موثری داشته باشد و در برابر سایر آسیب ها و حوادث از آن محافظت نماید. نکته قابل توجه این است علاوه بر شرایط آب و هوایی و طبیعی در برابر آتش سوزی نیز می تواند مقاوم باشد.

تماس با ایران قالب

 • مشتریان عزیز می توانید برای دریافت قیمت محصولات و اطلاعات فنی با شماره 09121991368 تماس بگیرید.

  تماس با ما
  تماس با ما ایران قالب
 • گروه ایران قالب با تکیه بر پشتوانه تجربیات خود در صنعت قالب سازی و به کار گیری از دانش فنی روز دنیا و همچنین در اختیار گرفتن تجهیرات مدرن و پرسنل مجرب توانسته است گامی عظیم در راستای ارتقای کیفی محصولات و سطح رضایتمندی مشتریان بردارد.

  درباره ما
  درباره ما ایران قالب

تماس با ما

09121991368   09361991368 
02166132273 - تلفکس
تهران ، بازار آهن شاد آباد
بهاران یک ، بلوک 17 ، پلاک 22 

Recover Joomla Template

 ایران قالب | تولید کننده انواع سیستم های قالب بندی ، جک های سقفی ، اسکافلد های مثلثی ، چکشی ، کاپلاک ، قالب های ویژه مانند قالب تونلی فرم ، قالب نیوجرسی ، قالب منهول ، قالب کول و بسیاری قالب های دیگر و تولید و توزیع عمده انواع ملزومات قالب بندی نظیر پین و گوه ، گیره ، بولت ، واشر ، مهره بلت ، میان بلت و سایر ملزومات قالب بندی .