• 021663123456   09121991368
 • ساعت کاری: 8:00 تا 19:00

قیمت خرید و فروش پاک کننده سیمان از ابزار فلزی

 
پاک کننده سیمان از ابزار فلزی چیست؟
 
پاک کردن سیمان از روی ابزار آلات فلزی کاری مشکل و در برخی مواقع محال می باشد. پاک کننده سیمان از ابزار فلزی یک محصول توانمند و منحصر به فرد بر پایه اسیدهای غیر سمی می باشد که به راحتی پیوند مولکولی بین ذرات سیمان را شکسته و آن را داخل خود حل می کند .
 

مشخصات پاک کننده سیمان از ابزار فلزی

 از ویژگی های منحصر به فرد پاک کننده سیمان از ابزار فلزی این است که سیمان چسبیده روی سطوح فلزی رنگ شده را بدون از بین بردن رنگ آنها ، از بین می برد.

نکات ویژه پاک کننده سیمان از ابزار فلزی

با پیشرفت علم و تکنولوژی و استفاده از شیوه های نوین در ساخت مصالح ساختمانی روز به روز شاهد تکنولوژی با کیفیت تر و مقاوم تر هستیم، ویژگی های این محصول عبارتند از:

 • استحکام بالاتر و استحلاک کمتر 
 •   
 • آسانی در نصب و اجرا
 •   
 • بازار خوب دست دوم 
 • وزن کمتر

سیستم پاک کننده سیمان از ابزار فلزی

این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و بکارگیری نیروی متخصص و مجرب توانسته محصولات خود را با کیفیت و استاندارد بالا به بازار عرضه کند.

sazehbeton
sazehbeton01
sazehbeton02

پرسش و پاسخ

تفاوت کاشی و سرامیک در چیست؟

قسمت اصلی کاشی یا بدنه آن از سفال بوده و با لعاب پوشانده می شود. اگر لعابی که بر روی سفال ریخته شده سرامیکی باشد، سرامیک نامیده می شود. کاشی نسبت به سرامیک وزن کم تری دارد و برای پوشش دیوار استفاده می شود. از سرامیک نیز با توجه به وزن بیش تر آن بیش تر به عنوان کفپوش استفاده می شود.

سیستم همتراز کننده چیست؟

سیستم هم‌ترازکننده کاشی و سرامیک که شامل کلیپس، گوه و انبر مخصوص است، یکی از کاربردی‌ترین ابزارآلات کاشی کاری به حساب می‌آیند. هم‌تراز نبودن پنل‌ها در سطوح کاشی‌کاری و باقی ماندن هوا در میان چسب و کاشی یکی از بزرگترین مشکلات ناشی از ضعف‌های اجرایی محسوب می‌شود که توسط سیستم هم‌ترازکننده می‌توان به راحتی آن‌ را اصلاح کرد.

چکش ویبره چیست؟

چکش ویبره یکی از مهم‌ترین ابزارآلات کاشی کاری است که تا حد زیادی به تسریع و تسهیل نصب کاشی و سرامیک‌های سنگین و گران کمک می‌کند. این دستگاه قابلیت ابزارهایی همچون چکش و قاپک را به صورت همزمان دارا است. با کمک دستگاه ویبره و خاصیت مکشی آن می‌توان پنل‌ها را به آسانی و بدون آن که سطح آن‌ها دچار کثیفی و خط‌وخش گردد، جابجا نمود.

تماس با ایران قالب

 • مشتریان عزیز می توانید برای دریافت قیمت محصولات و اطلاعات فنی با شماره 09121991368 تماس بگیرید.

  تماس با ما
  تماس با ما ایران قالب
 • گروه ایران قالب با تکیه بر پشتوانه تجربیات خود در صنعت قالب سازی و به کار گیری از دانش فنی روز دنیا و همچنین در اختیار گرفتن تجهیرات مدرن و پرسنل مجرب توانسته است گامی عظیم در راستای ارتقای کیفی محصولات و سطح رضایتمندی مشتریان بردارد.

  درباره ما
  درباره ما ایران قالب

تماس با ما

09121991368   09361991368 
02166132273 - تلفکس
تهران ، بازار آهن شاد آباد
بهاران یک ، بلوک 17 ، پلاک 22 

Recover Joomla Template

 ایران قالب | تولید کننده انواع سیستم های قالب بندی ، جک های سقفی ، اسکافلد های مثلثی ، چکشی ، کاپلاک ، قالب های ویژه مانند قالب تونلی فرم ، قالب نیوجرسی ، قالب منهول ، قالب کول و بسیاری قالب های دیگر و تولید و توزیع عمده انواع ملزومات قالب بندی نظیر پین و گوه ، گیره ، بولت ، واشر ، مهره بلت ، میان بلت و سایر ملزومات قالب بندی .