• 021663123456   09121991368
 • ساعت کاری: 8:00 تا 19:00

قیمت خرید و فروش قالب تونل لاینینگ

قالب تونل لاینینگ یکی از رایج ترین و اصولی ترین روش های ساخت تونل های مختلف مانند مانند آب، فاضلاب، راه آهن، راه و غیره است که در بسیاری از کشور ها مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از قالب ها با توجه به نوع کاربری تونل به شکل های مختلف نیم دایره، بیضی، نعل اسبی، دایره ای و غیره ساخته می شوند.

مشخصات قالب تونل لاینینگ

قالب تونل لاینینگ با توجه به نحوه باز و بسته شدنشان به دو نوع مکانیکی و خود کششی تقسیم می شوند. در قالب مکانیکی حرکت به وسیله ماشین آلاتی مانند جرثقیل و یا لودر و یا به صورت یدک کش انجام می شود. 

 

نکات ویژه قالب تونل لاینینگ

طراحی قالب تونل لاینینگ معمولا به دو جز اصلی پوسته و ارابه تشکیل خواهند شد. برای طراحی بخش پوسته یا رویه از نرم افزار محاسباتی بسیار دقیق برای محاسبه فشار بار زنده و مرده مصرف و کاربرد دارد.

 • طول قالب ها
 •   
 • ضریب تکرار
 •   
 • جابجایی آسان
 •  قالـب تونـل بـه گونـه ای سـاخته مـی شـود در اثــر تکــرار کیفیــت و کارایــی خــود را از دسـت ندهـد .

سیستم قالب تونل لاینینگ

تونل لاینینگ در هر سازه و کاربردی مانند آب و فاضلاب، راه سازی، راه آهن و غیره ارتباط مستقیمی با امنیت جانی افراد دارد، مهم ترین مساله در طراحی و ساخت قالب تونل لاینینگ، توجه به تمامی نیرو وارده، فشار، شرایط جوی و غیره است.

langing01
langing02
langing03

 

پرسش و پاسخ

قالب بتن چیست؟

قالب بتن یک سازه موقت محسوب می‌شود که پس از انجام‌وظیفه موردنظر از سازه جدا می‌گردد. قالب‌های بتن در انواع مختلف چوب، آجر و یا فلز می‌باشد که انتخاب نوع قالب موردنظر بستگی به نوع پروژه، هزینه برآورد شده و زمان در دسترس جهت اتمام پروژه دارد. 

انواع سیستم های قالب بندی بتن چیست؟

سیستم های قالب بندی بتن انواع بسیاری دارند که از پرکاربرد ترین سیستم ها می توان به سیستم قالب لارج پنل ، قالب تسمه ای، قالب تونل لاینینگ ، قالب خم ستون، قالب تونلی فرم ، قالب میز پرنده و قالب نیوجرسی اشاره کرد.

کاربرد قالب بتن در ساختمان سازی چه اهمیتی دارد؟

به طور کلی استفاده از قالب بتن در صنعت و ساختمان سازی می تواند نقش موثری داشته باشد و در برابر سایر آسیب ها و حوادث از آن محافظت نماید. نکته قابل توجه این است علاوه بر شرایط آب و هوایی و طبیعی در برابر آتش سوزی نیز می تواند مقاوم باشد.

تماس با ایران قالب

 • مشتریان عزیز می توانید برای دریافت قیمت محصولات و اطلاعات فنی با شماره 09121991368 تماس بگیرید.

  تماس با ما
  تماس با ما ایران قالب
 • گروه ایران قالب با تکیه بر پشتوانه تجربیات خود در صنعت قالب سازی و به کار گیری از دانش فنی روز دنیا و همچنین در اختیار گرفتن تجهیرات مدرن و پرسنل مجرب توانسته است گامی عظیم در راستای ارتقای کیفی محصولات و سطح رضایتمندی مشتریان بردارد.

  درباره ما
  درباره ما ایران قالب

تماس با ما

09121991368   09361991368 
02166132273 - تلفکس
تهران ، بازار آهن شاد آباد
بهاران یک ، بلوک 17 ، پلاک 22 

Recover Joomla Template

 ایران قالب | تولید کننده انواع سیستم های قالب بندی ، جک های سقفی ، اسکافلد های مثلثی ، چکشی ، کاپلاک ، قالب های ویژه مانند قالب تونلی فرم ، قالب نیوجرسی ، قالب منهول ، قالب کول و بسیاری قالب های دیگر و تولید و توزیع عمده انواع ملزومات قالب بندی نظیر پین و گوه ، گیره ، بولت ، واشر ، مهره بلت ، میان بلت و سایر ملزومات قالب بندی .